• +355 69 279 1052
 • +355 852 20 323
 • Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
 • Toure

  Turne i Përzier (Makinë, Hiking, Anije): Eksploroni Dy Manastire ne kohën e plazhit

  Private Fishing Tour
  Ky turne aventuresk është perfekt për këdo që interesohet të eksplorojë dy vende të bukura historike si (Manastiri i Shën Marisë në Kakome dhe Manastiri i Shën Marisë në Krorez) që të dyja janë të arritshme vetëm në këmbë.

  Pas eksplorimit tuaj në këto vende interesante, historike, do të keni tre orë kohë të lirë për të shijuar Plazhin Krorez (me drekë të përfshirë) dhe një udhëtim me anije duke u kthyer në Sarandë.

  çdo ditë - nga qershori në tetor
  6 orë
  Turneu në grup: Minimumi 2
  Shofer / Guidë
  Anglisht, Italisht, Shqip
  Nisja nga Porti Sarandë / Hotel
  Detajet e vizitës: - Nisja nga Saranda - Vizitoni Manastirin e Shën Marisë në Kakome - Vizitoni Manastirin e Shën Marisë në Krorez - Vizitoni Plazhin Krorez (Dreka Përfshihet) - Udhëtimi me varkë në Kakome - Kthehuni në Sarandë
  Çfarë është e përfshirë?: - Udhëzues i Drejtpërdrejtë - Makinë me ajër të kondicionuar - Udhëtim me varkë - Dreka
  Çmimi: 70 euro për person

  Rezervo tourin

  Toure të tjera

  Saranda Tour 6 days

  Tour 7 ditor ne Shqiperine e Jugut

  Dita 1 - Mberritja ne RINAS / PORT Opsioni1 – Marrja nga Rinas/TiranaMarrja ne aeroport ne mengjes...

  10 Day Tour: The Best Of ALBANIA

  Vizitoni vendet me te bukura te Shqiperise ne 10 dite

  Vizitoni vendet me te bukura te Shqiperise ne 10 dite. Behuni pjese e turit tone dhe shijojeni ate. ...

  Visit of the sites under UNESCO protection

  Vizitë në qytetet e mbrojtura nga UNESCO

  Turi 6 ditor ka për qëllim prezentimin e qyteteve dhe objekteve që janë nën mbrojtjen e UNESCO-s. Sh...

  1 day tour in Përmet

  Udhëtim 1 ditor në Përmet

  Përmeti është i njohur për turizimin kulturor, shëndetësor dhe atë ekologjik. Udhëtimi drejt Përmeti...