• +355 69 279 1052
 • +355 852 20 323
 • Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
 • Toure

  Vizitoni vendet me te bukura te Shqiperise ne 10 dite

  10 Day Tour: The Best Of ALBANIA

  Vizitoni vendet me te bukura te Shqiperise ne 10 dite. Behuni pjese e turit tone dhe shijojeni ate. Mos e humbisni kete mundesi.

                      

                 

  ITINERARET

  Marrje nga Aeroporti i Tiranes/ose nga porti i Sarandes

  Dita 1 : TIRANA
   Muzeu i Përgjimeve të Sigurimit të Shtetit, Shëtitorja Murat Toptani
  • Akomodim ne hotel, perfshire Mengjes/ Dreke/ Darke
  Dita 2 : KRUJE - DURRES
   Kalaja e Krujës, Muzeu Kombëtar "Gjergj Kastrioti Skënderbeu, Amfiteatri Roman i Durrësit, Muzeu Arkeologjik
  • Akomodim ne hotel, perfshire Mengjes/ Dreke/ Darke
  Dita 3 : POGRADEC - KORCE
   Bulevardi Shën Gjergji, Pazari i Vjetër Korçë, Muzeu arkeologjik i Korçës, Kulla e sahatit e Korçës
  • Akomodim ne hotel, perfshire Mengjes/ Dreke/ Darke
  Dita 4 : BERAT
   Kalaja e Beratit, Muzeu Kombëtar Ikonografik "Onufri", Muzeu Kombëtar Etnografik i Beratit, Lagjja Mangalemi
  • Akomodim ne hotel, perfshire Mengjes/ Dreke/ Darke
  Dita 5 : PERMET - GJIROKASTER
   Banjat e benjes, Këlcyrë, Kalaja e Gjirokastrës, Qafa e Pazarit
  • Akomodim ne hotel, perfshire Mengjes/ Dreke/ Darke
  Dita 6 : BLUE EYE - SARANDA - BUTRINT - KSAMIL
   Syri i Kaltër, Parku kombëtar i Butrintit, koha e lirë në Ksamil
  • Akomodim ne hotel, perfshire Mengjes/ Dreke/ Darke
  Dita 7 : QEPARO - HIMARE - VLORE
   Qeparo, Himare, Vlore
  • Akomodim ne hotel, perfshire Mengjes/ Dreke/ Darke
  Dita 8 : APOLLONIA, FIER
   Parku Arkeologjik i Apolonisë
  • Akomodim ne hotel, perfshire Mengjes/ Dreke/ Darke
  Dita 9 : TIRANA
   Koha e lirë në Tirana
  • Akomodim ne hotel, perfshire Mengjes/ Dreke/ Darke

  Turi organizohet nje here ne muaj
  10 dite
  Turneu në grup: Minimumi 4
  Shofer / Guidë
  Anglisht, Italisht, Shqip
  Marrje nga Aeroporti i Tiranes/ose nga porti i Sarandes
  Çfarë është e përfshirë?: Shoqerues i lcensuar gjate turit Pagesa për muzeume Akomodim ne Hotel, ushqimi i perfshire Mengjes/Dreke/Darke
  Çmimi: 1.320.00 Euro për person 680.00 euro për fëmijë (5-12 vjeç)

  Rezervo tourin

  Toure të tjera

  Vizitoni Butrintin Antik, Kalanë e Lekuresit dhe Parkun Kombëtar të Syrit të Kaltër

  Vizitoni Butrintin Antik, Kalanë e Lekuresit dhe Parkun Kombëtar të Syrit të Kaltër

  Në këtë udhetim do të vizitoni Qytetin Antik të Butrintit, Kalanë e Lekuresi dhe Parkun Kombëtar të ...

  10 Day Tour: The Best Of ALBANIA

  Vizitoni vendet me te bukura te Shqiperise ne 10 dite

  Vizitoni vendet me te bukura te Shqiperise ne 10 dite. Behuni pjese e turit tone dhe shijojeni ate. ...

  Saranda Tour 6 days

  Tour 7 ditor ne Shqiperine e Jugut

  Dita 1 - Mberritja ne RINAS / PORT Opsioni1 – Marrja nga Rinas/TiranaMarrja ne aeroport ne mengjes...

  Visit of the sites under UNESCO protection

  Vizitë në qytetet e mbrojtura nga UNESCO

  Turi 6 ditor ka për qëllim prezentimin e qyteteve dhe objekteve që janë nën mbrojtjen e UNESCO-s. Sh...