• +355 69 279 1052
 • +355 852 20 323
 • Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
 • Aktivitete

  Peshkimi

  Ka gjithmonë vende të reja për të shkuar në peshkim në Sarandë.
  Për çdo peshkatar, ka gjithmonë një vend të ri, gjithmonë një horizont të ri.

  Zhytja / Snorkeling

  Në Sarandë mund të përjetoni bukurinë e nënujore të detit Jon. Përmes Tea Tours ju mund të përjetoni një aventurë të paharrueshme.
  Zhytja dhe Snorkeling janë një nga aventurat më të mira që mund të keni gjatë pushimeve tuaja.

  Rafting

  Udhëtimi me rafting është për njerëzit aventureskë që u pëlqen të punojnë në një ekip.
  Gjatë këtij turneu do të njiheni me destinacione të ndryshme përreth Shqipërisë, të cilat janë vërtet të mahnitshme. Plot adrenalinë do të rrethoheni me pamje spektakolare të luginave dhe vargmaleve të larta.

  Udhëtimi me varkë

  Në Sarandë ka shumë mundësi për të shkuar në disa gjire fantastike përreth bregdetit, të tilla si Krorëz dhe Kakome, dhe sigurisht në ishullujt përrallor të Ksamil.
  Të udhëtosh me anije në Detin Jon eshte një aventurë unike dhe mund të rregullohet lehtësisht nga Tea Tours.