• +355 69 279 1052
 • +355 852 20 323
 • Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
 • Blog

  Turne Peshkimi: Kapja e Ditës

  Saranda, Shqipëria është një vend i shkëlqyer për prodhimet e detit dhe riviera shqiptare është e pasur me një larmi të madhe të llojeve të peshqve!

  Kështu që. nëse ju pëlqen peshkimi, ky udhëtim privat i peshkimit është një gjë e domosdoshme kur vizitoni Sarandën.

  Lexo më shumë

  Zbuloni destinacionet me te bukura te Shqipërisë ❤ - Një turne 10 ditor

  Nëse jeni duke kërkuar me të vërtetë një pushim të përballueshëm që përfshin të gjitha më të mirat që ka Shqipëria për të ofruar ... atëherë ne kemi turneun për ju!


  Ky turne ekskluziv i Tea Tours dhjetë ditë do t'ju coje në të gjithë Shqipërinë për të pare vendet më të mira, kulturën dhe historinë e këtij vendi. Përveç kësaj ju do te shijoni plazhet e bukura dhe ushqimi i mrekullueshëm tradicional!

  Lexo më shumë

  Vizitoni Parkun Kombëtar të Syri i Kaltër

  I cili ndodhet jashte qytetit te Sarandës (rreth 30 minuta me makinë), është burimi natyror me uje te kristalte I cili quhet Syri i Kaltër. Eshte një destinacion popullor turistik me ujë të kaltër , gjelbërim të harlisur tropikal dhe shtëpi prej druri per ata te cilet deshirojne te pushojne atje. Eshtë një vend vërtet i bukur për tu vizituar dhe një vend i shkëlqyer  për të gjithë ata qe duan ta shijojnë !

  Lexo më shumë

  Tea Tours tani ofron zone kampingu!

  Kur udhëtoni është e rëndësishme per ne të marrim parasysh nevojat e akomodimit të të gjithë të ftuarve tanë, dhe ndërsa ne këtu në Tea Tours mund t'ju ndihmojmë të gjeni një hotel apo apartament të bukur për të shijuar gjatë vizitës tuaj në Shqipëri, ne gjithashtu mund t'ju ofrojmë një vend të bukur për të vendosur cadren tuaj!

  Lexo më shumë